Zakład Genetyki Nowotworów

z Pracownią Cytogenetyczną

 

UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE

 

STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE GENETYKI NOWOTWORÓW

 

  OPIEKUN KOŁA

 

Opiekunem Koła Naukowego jest pani prof. dr hab. n. med. Agata Filip

tel. 0-81 448 61 00, agata.filip@umlub.pl

Zapraszamy!!!

 

 

AKTUALNOŚCI

IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Wejrzenie w Nowotworzenie”

W dniu 4 września 2020 roku odbędzie się IX edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Wejrzenie w Nowotworzenie” organizowana przez SKN Genetyki Nowotworów działające przy Zakładzie Genetyki Nowotworów z Pracownią Cytogenetyczną.

 

Konferencja skierowana jest do studentów oraz młodych naukowców. W bieżącym roku ze względów epidemicznych odbędzie się online za pośrednictwem platformy ZOOM.  

 

Rejestracja na konferencję zakończyła się. Jednakże osoby chętne do biernego udziału w konferencji zachęcamy do kontaktu poprzez stronę FB lub e-mail: wejrzenie.w.nowotworzenie@gmail.com (przekazane zostaną wówczas dane do logowania na platformę).

 

Konferencja ma na celu przybliżenie mechanizmów molekularnych odpowiedzialnych za powstawanie chorób nowotworowych oraz prezentację postępów w ich diagnostyce i leczeniu. Wydarzenie jest kolejną okazją do wzbogacenia oraz wymiany wiedzy w dziedzinie onkologii.

 

 

Zapraszamy na FB konferencji: https://www.facebook.com/wejrzenie.w.nowotworzenie, gdzie znajdują się szczegółowe informacje oraz plan wydarzenia.  

 

PLAN KONFERENCJI

LINK